Cho Seong-ha

 1. Commitment – Söz Türkçe Dublaj İzle
  Tüm Bilgiler
  Commitment – Söz Türkçe Dublaj İzle 2013 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Myeong-hoon adında ki bir genç çalkantılı dönemler yaşamaktadır. Babası bir Kuzey Kore ajanı olan Myeong-hoon, babasının bir yanlış anlaşılma yüzünden suçlanmasının üzerine büyük bir beyin sarsıntısı geçirecektir. Ama bu olay onun geleceğini planlamasına yardımcı olacaktır. Babasının bu durumundan dolayı ajan olmaya karar verecek olan Myeong-hoon, bir taraftan da kız kardeşini korumak ile yükümlüdür. Her şey normal giderken birde okulda ki bir kız arkadaşına karşı bir takım duygular beslemeye başlayacaktır. Her şeyin karışık bir hal aldığı bu zamanda onun için tek teselli bu kız olacaktır. Onun ise çözmesi gereken çok farklı şeyler vardır.
  • 2013
  • South Korea
  • 720P
  • IMDb 6.8
  • 499
  • 0
  Şüpheli Türkçe Dublaj 720P İzle
  Tüm Bilgiler
  Şüpheli Türkçe Dublaj 720P İzle 2013 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Gong Yoo adında ki bir adam Kuzey Kore adına çalışan bir casustur. Ama artık ülkesi tarafından yok sayılmaya başlanmıştır. Bu durum onun için her ne kadar acı olsa da artık bir çaresi kalmamıştır. Güney Kore'ye taşınarak burada yaşamaya başlayan Gong Yoo, bir zaman sonra burada da bazı sorunlar yaşamaya başlayacaktır. Hiç işlemediği bir cinayet olayından sorumlu tutulacaktır. Hayatı zaten berbat bir durumda iken tamamen sahipsiz kalmıştır. Cinayete kurban giden adam ise çok büyük bir şirketin sahibidir. Bu yüzden peşinde birçok kişi vardır. Bir taraftan peşinde ki adamlar ile savaşmaya başlayacak olan Gong Yoo, bir taraftan da gerçekleri gün yüzüne çıkarmak için büyük uğraş vermeye başlayacaktır.
  • 2013
  • South Korea
  • 720P
  • IMDb 6.9
  • 517
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Köklü bir tarihe sahip olan ve akıllara kazınacak ismiyle hizmetlerine devam eden vadifilmizle.com sizler için hizmetine hız kesmeden kaldığı yerden devam etmekte. Sitemiz bünyesinde bulunan aksiyon, aile, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, erotik, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, müzikal, psikolojik, polisiye, romantik, suç, siyasi, türk, tarih, yeşiçam erotik gibi kategoriler sayesinde tüm yaş ve zevk gruplarına hitap etmekteyiz. Piyasadaki en güncel filmlere ulaşmanız için editörlerimiz yedi yirmi dört mesai yaparak sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Tüm bunları yaparken toplum ahlakına ve kültürel normlara karşı titizlik göstermekte. Sizlere kaliteli bir izleme keyfi sunabilmek için en kaliteli player seçeneklerini sizlere sunmakta ve böylece film izlemeyi keyif haline getirmekteler. Özellikle polisiye filmlerimiz ile sizlere hizmet sunarken aile filmleriyle de sizlere ailecek film izleme ayrıcalığı sunuyoruz. Ben daha çok yetişkin filmi severim diyenler için de erotik film izle kategorimiz bulunmakta ve bu kategori sayesinde en güncel ve sıcak filmlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizlere bu ayrıcalıkları sunarak uzun yıllar hizmet sunmak isteriz ve ailenizin bir parçası olmak da bize gurur verir.