Carmine Coppola

 1. The Godfather 3 Türkçe Dublaj 720P HD İzle
  Tüm Bilgiler
  The Godfather 3 Türkçe Dublaj 720P HD İzle Aile Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Michael adında ki Carleone ailesinin en küçük oğlu artık tam 60 yaşına gelmiştir. Kısa bir yaşam süresi kaldığını yavaş yavaş düşünmeye başlayacak olan Michael, hayatında birçok olayın kötü gittiğinin farkındadır. Özellikle aile işleri onu aşırı derecede daraltmaya başlamıştır. Bu yüzden kendisi bu işlerden elini ayağını çekmek zorundadır. Bunun sebebi ise o öldükten sonra ailenin rahat bir yaşam içerisinde olmasıdır. Aynı zamanda bir de varise ihtiyacı vardır. Bu varisin ise Vincent olacağını düşünmektedir. O her ne kadar öyle düşünse de bir anda farklı oyunlar ortada dönmeye başlayacaktır.
  • 1990
  • ABD,Italy
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 556
  • 0
  Baba izle – The Godfather Türkçe Dublaj 1080P İzle
  Tüm Bilgiler
  Baba izle – The Godfather Türkçe Dublaj 1080P İzle Aile Filmleri, Dram Filmleri 
  Multi Dil
  Don Corleone adında ki bir adam şehrin en büyük mafya ailesinin lideridir. Kızının düğününde oğlu olan Michael ile tekrar barışacak olan Don Corleone, yakın zamanda büyük bir saldırıya uğrayacaktır. Bu saldırıdan sonra artık aileyi yönetemeyecek durumda olduğunu fark edecektir. Bundan sonra onun yerine işleri yönetecek olan kişiler ise oğlu Michael ve onun kardeşi olan Sonny olacaktır. İki kardeş ailenin başına geçtikten sonra şehrin diğer mafya ailelerine karşı büyük bir savaş açacaktır. Bu savaşta aklın çok fazla yer alması gerekmektedir. Aksi takdirde aile çok büyük kayıplar verecektir.
  • 1972
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.6
  • 478
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Köklü bir tarihe sahip olan ve akıllara kazınacak ismiyle hizmetlerine devam eden vadifilmizle.com sizler için hizmetine hız kesmeden kaldığı yerden devam etmekte. Sitemiz bünyesinde bulunan aksiyon, aile, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, erotik, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, müzikal, psikolojik, polisiye, romantik, suç, siyasi, türk, tarih, yeşiçam erotik gibi kategoriler sayesinde tüm yaş ve zevk gruplarına hitap etmekteyiz. Piyasadaki en güncel filmlere ulaşmanız için editörlerimiz yedi yirmi dört mesai yaparak sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Tüm bunları yaparken toplum ahlakına ve kültürel normlara karşı titizlik göstermekte. Sizlere kaliteli bir izleme keyfi sunabilmek için en kaliteli player seçeneklerini sizlere sunmakta ve böylece film izlemeyi keyif haline getirmekteler. Özellikle polisiye filmlerimiz ile sizlere hizmet sunarken aile filmleriyle de sizlere ailecek film izleme ayrıcalığı sunuyoruz. Ben daha çok yetişkin filmi severim diyenler için de erotik film izle kategorimiz bulunmakta ve bu kategori sayesinde en güncel ve sıcak filmlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizlere bu ayrıcalıkları sunarak uzun yıllar hizmet sunmak isteriz ve ailenizin bir parçası olmak da bize gurur verir.