Callum Keith Rennie

 1. Testere: Jigsaw Efsanesi Türkçe Dublaj İzle
  Tüm Bilgiler
  Testere: Jigsaw Efsanesi Türkçe Dublaj İzle 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Tüm dünyada büyük bir furya yaratan ve büyük ilgi gören Testere serisine farklı bir pencereden bakan filmde, ortaya çıkan cesetler polisler tarafından araştırılmaktadır. Her cinayetin son derece sıra dışı ve bir o kadar vahşi şekilde işlenmiş şekilde karşılarına çıkmasıyla birlikte polis, bu duruma özel bir rapor oluşturur. Özel bir ekip tarafından söz konusu cinayetlerin nasıl, neden ve en önemlisi de kim tarafından işlendiği çözülmeye çalışır. Bu çalışmalar sırasında da tek şüpheli karşılarına çıkar. O kişi John Kramer isimli bir kişidir. Ancak bir sorun vardır bu isimdeki kişi resmi olarak uzun yıllar önce ölmüş görünmektedir. İşte bu noktadan sonra gizemli cinayetler, çok daha sıra dışı ve gizem dolu bir hale gelir. Dedektifler ne olursa olsun bu cinayetleri çözerek, sorumlusunu yakalamak ve olaylara son vermeyi amaçlamaktadır.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.8
  • 247
  • 0
  Varoluş – eXistenZ Türkçe Altyazılı HD izle
  Tüm Bilgiler
  Varoluş – eXistenZ Türkçe Altyazılı HD izle Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Oyun yazılımları geliştiren ve son zamanların en başarılı firmalarından olan Antenna Research, büyük kampanyalar ve hazırlıklarla yeni oyununu piyasaya sürecektir. Oyunun baş tasarımcısı olan Allegra Geller’ inde katıldığı çeşitli tanıtım toplantıları yapılıyordur. Aynı sırada Allegra kendi yazdığı oyunla ilgili her geçen gün yeni bir şeyler keşfetmeye başlar. Oyun rüya ile gerçek arasında var olduğu düşünülen ince çizgiyi zaman zaman tamamen yok etmektedir. İnsanların sinir sistemine bağlanarak oynanabilen bu özellikli oyunun, oyuncuların hatıralarına, korkularına ve duygularına erişim hakkı bulunuyordur. Bu haliyle eğer oyun piyasaya sürülürse, oynayan herkesin dahil olacağı bambaşka bir dünyanın ortaya çıkma ihtimali vardır. Bu oyunun piyasaya çıkmasının engellenmesi ise şirket için bir intihar anlamına gelmektedir.
  • 1999
  • İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 6.8
  • 579
  • 0
  Mobile Homes Türkçe Altyazılı Online İzle
  Tüm Bilgiler
  Mobile Homes Türkçe Altyazılı Online İzle 2017 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Yokluğun pençesinde, dünyayı umursamayan bir yaşam sürdüren Ali ve sevgilisi Evan, karınlarını dahi restoranlardan çaldıkları yiyeceklerle doyurmaktadır. Üstelik bu aşağı yaşamlarında onlara eşlik eden bir oğulları bulunmaktadır. Bazen uyuşturucu satan, bazen hırsızlık yapan ikili, toplumun dışında bir yaşam sürdürmektedir. Oğlunu hiç önemsemeyen Evan' ın yönlendirmesiyle Ali yine bir yasadışı eylemde bulunurken, oğulları Bone polis baskının ortasında kalır. Burada tanık olduğu an Ali' nin tüm yaşamını baştan aşağıya sorgulamasına neden olur. İşte bundan sonra kendisi ve oğlu için yaşamlarının geleceğine yönelik tüm fikirleri değişecektir. Ancak içerisinde bulunduğu durum, sürekli olarak yasa dışı organizasyonlarına katılmak zorunda kaldığı sevgilisi Evan ve toplum şartları, yapmak istediği bu değişimi zorlaştırır.
  • 2017
  • Fransa
  • 720P
  • IMDb 6.1
  • 494
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Köklü bir tarihe sahip olan ve akıllara kazınacak ismiyle hizmetlerine devam eden vadifilmizle.com sizler için hizmetine hız kesmeden kaldığı yerden devam etmekte. Sitemiz bünyesinde bulunan aksiyon, aile, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, erotik, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, müzikal, psikolojik, polisiye, romantik, suç, siyasi, türk, tarih, yeşiçam erotik gibi kategoriler sayesinde tüm yaş ve zevk gruplarına hitap etmekteyiz. Piyasadaki en güncel filmlere ulaşmanız için editörlerimiz yedi yirmi dört mesai yaparak sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Tüm bunları yaparken toplum ahlakına ve kültürel normlara karşı titizlik göstermekte. Sizlere kaliteli bir izleme keyfi sunabilmek için en kaliteli player seçeneklerini sizlere sunmakta ve böylece film izlemeyi keyif haline getirmekteler. Özellikle polisiye filmlerimiz ile sizlere hizmet sunarken aile filmleriyle de sizlere ailecek film izleme ayrıcalığı sunuyoruz. Ben daha çok yetişkin filmi severim diyenler için de erotik film izle kategorimiz bulunmakta ve bu kategori sayesinde en güncel ve sıcak filmlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizlere bu ayrıcalıkları sunarak uzun yıllar hizmet sunmak isteriz ve ailenizin bir parçası olmak da bize gurur verir.