Bus Riley

 1. Ayin – Hereditary Türkçe Dublaj 720p izle
  Tüm Bilgiler
  Ayin – Hereditary Türkçe Dublaj 720p izle 2018 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Ailenin en büyüğü Ellen öldüğü zaman, Graham ailesinin kızı olan Annie ailenin sırlarını ister istemez keşfetmeye başlar. Atalarının esrarengiz olduğu kadar, giderek daha korkunç bir hale bu sırları keşfettikçe korkusu da büyür. Keşfedilenler korkunç ve karanlık bir hal aldıkça, aile üyelerine miras kalan korkunç bir kader de ortaya çıkar. Ailevi bir trajedinin uğursuz ve korkunç bir şeye dönüşmesi, kalan dehşetli mirasın gölgesi nedeniyledir. Bu durum ailenin bu korkunç kaderden kurtulmak için yoğun bir şekilde mücadele etmesini gerektirir. Bu savaşın sonunda, bu kaderden kurtulabilecekler mi bu kesinlikle belli değildir. Ayin – Hereditary Son zamanların en önemli korku filmlerinden biri olarak gösterilen film, türün meraklıları için kaçırılmaması gereken bir yapım.
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 323
  • 0
  Ayin Türkçe Dublaj HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Ayin Türkçe Dublaj HD İzle 2018 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Dram ve Korku türünde yer alan Ayin – Hereditary filmi 2018 yılında vizyona girmiştir. 7.6 IMDB puanı ile ne kadar kaliteli bir film olduğunu kanıtlayan bu filmde bir aile anlatılmaktadır. Graham ailesi sahip olduğu mal varlığı ve geçmişi ile ünlü bir ailedir. Ailevi bağların çok sıkı olduğu Graham ailesinin en yaşlı üyesi Ellen hayatını kaybetmiştir.Ellen’ın ölümü ile birlikte ailenin fertleri kendi ailelerinin geçmişte yaptığı kötü işleri öğrenirler. Birçok insana zarar veren bu ailenin hayatta kalan fertleri artık kendilerini korumak zorundadır. Miras kalan bu kötü namdan ve kaderden kurtulmanın yollarını arayan ailenin önünde çok zorlu günler vardır. Graham ailesinin kalan fertleri birbirlerinden yardım alarak bu kötü şöhreti yıkmak zorundadır. Ayin filmini 720P kalitesinde Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.6
  • 386
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Köklü bir tarihe sahip olan ve akıllara kazınacak ismiyle hizmetlerine devam eden vadifilmizle.com sizler için hizmetine hız kesmeden kaldığı yerden devam etmekte. Sitemiz bünyesinde bulunan aksiyon, aile, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, erotik, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, müzikal, psikolojik, polisiye, romantik, suç, siyasi, türk, tarih, yeşiçam erotik gibi kategoriler sayesinde tüm yaş ve zevk gruplarına hitap etmekteyiz. Piyasadaki en güncel filmlere ulaşmanız için editörlerimiz yedi yirmi dört mesai yaparak sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Tüm bunları yaparken toplum ahlakına ve kültürel normlara karşı titizlik göstermekte. Sizlere kaliteli bir izleme keyfi sunabilmek için en kaliteli player seçeneklerini sizlere sunmakta ve böylece film izlemeyi keyif haline getirmekteler. Özellikle polisiye filmlerimiz ile sizlere hizmet sunarken aile filmleriyle de sizlere ailecek film izleme ayrıcalığı sunuyoruz. Ben daha çok yetişkin filmi severim diyenler için de erotik film izle kategorimiz bulunmakta ve bu kategori sayesinde en güncel ve sıcak filmlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizlere bu ayrıcalıkları sunarak uzun yıllar hizmet sunmak isteriz ve ailenizin bir parçası olmak da bize gurur verir.