Brittany Allen

 1. Testere: Jigsaw Efsanesi Türkçe Dublaj İzle
  Tüm Bilgiler
  Testere: Jigsaw Efsanesi Türkçe Dublaj İzle 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Tüm dünyada büyük bir furya yaratan ve büyük ilgi gören Testere serisine farklı bir pencereden bakan filmde, ortaya çıkan cesetler polisler tarafından araştırılmaktadır. Her cinayetin son derece sıra dışı ve bir o kadar vahşi şekilde işlenmiş şekilde karşılarına çıkmasıyla birlikte polis, bu duruma özel bir rapor oluşturur. Özel bir ekip tarafından söz konusu cinayetlerin nasıl, neden ve en önemlisi de kim tarafından işlendiği çözülmeye çalışır. Bu çalışmalar sırasında da tek şüpheli karşılarına çıkar. O kişi John Kramer isimli bir kişidir. Ancak bir sorun vardır bu isimdeki kişi resmi olarak uzun yıllar önce ölmüş görünmektedir. İşte bu noktadan sonra gizemli cinayetler, çok daha sıra dışı ve gizem dolu bir hale gelir. Dedektifler ne olursa olsun bu cinayetleri çözerek, sorumlusunu yakalamak ve olaylara son vermeyi amaçlamaktadır.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.8
  • 247
  • 0
  Dahi – The Prodigy 2019 Türkçe Altyazılı 720P İzle
  Tüm Bilgiler
  Dahi – The Prodigy 2019 Türkçe Altyazılı 720P İzle 2019 Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Genç bir anne olan Sarah, küçük yaştaki oğlu Miles' ın son dönemlerdeki eylemlerindeki farklılıkları hissetmeye başlar. Özellikle yaptığı hareketlerin rahatsız edici niteliklerde olduğu izlenimine kapılan genç anne, oğlunun bu durumunda her geçen gün artış göstermesi sadece Sarah'ı değil, çevresindeki herkes için tedirginlik uyandırır. Oğlunun bu eylemlerinin neden olduğunu anlamlandıramayan Sarah, doğaüstü güçler ile ilişkilendirmeye başlar. Oğlunu doğaüstü güçlerin ele geçirdiğini düşünen Sarah, hem oğlunu hem de büyük bir endişe ve risk altındaki ailesini güvende tutabilmek için sonuna kadar bu işin peşinde olacaktır. Ancak zaman geçtikçe ve olaylar kontrolünden çıkmaya başladıkça Sarah için zor bir ikilem söz konusu olacaktır. Bu durumun içerisinden oğlunu kurtabilecek mi?
  • 2019
  • Hong
  • 720P
  • IMDb 6.0
  • 594
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Köklü bir tarihe sahip olan ve akıllara kazınacak ismiyle hizmetlerine devam eden vadifilmizle.com sizler için hizmetine hız kesmeden kaldığı yerden devam etmekte. Sitemiz bünyesinde bulunan aksiyon, aile, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, erotik, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, müzikal, psikolojik, polisiye, romantik, suç, siyasi, türk, tarih, yeşiçam erotik gibi kategoriler sayesinde tüm yaş ve zevk gruplarına hitap etmekteyiz. Piyasadaki en güncel filmlere ulaşmanız için editörlerimiz yedi yirmi dört mesai yaparak sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Tüm bunları yaparken toplum ahlakına ve kültürel normlara karşı titizlik göstermekte. Sizlere kaliteli bir izleme keyfi sunabilmek için en kaliteli player seçeneklerini sizlere sunmakta ve böylece film izlemeyi keyif haline getirmekteler. Özellikle polisiye filmlerimiz ile sizlere hizmet sunarken aile filmleriyle de sizlere ailecek film izleme ayrıcalığı sunuyoruz. Ben daha çok yetişkin filmi severim diyenler için de erotik film izle kategorimiz bulunmakta ve bu kategori sayesinde en güncel ve sıcak filmlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizlere bu ayrıcalıkları sunarak uzun yıllar hizmet sunmak isteriz ve ailenizin bir parçası olmak da bize gurur verir.