Armie Hammer

 1. Eşitlik Savaşçısı Türkçe Altyazılı 720p İzle
  Tüm Bilgiler
  Eşitlik Savaşçısı Türkçe Altyazılı 720p İzle 2018 Filmleri, Biyografi Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  1970'li yılların Amerika'sında aniden yükselmeye başlayan Kadın Hakları Hareketi ile birlikte uzun yıllardır hem günlük hayatta hem de iş hayatında ezilen kadınlar, hak arayışı yoluna çıkmıştır. Büyük bir hız ile etkisini ve gücünü arttırmaya devam eden bu harekette Ruth Bader Ginsburg isimli bir avukatta yer almaktadır. Üstelik Ruth, bu harekette net sonuç alınabilmesi için mutlaka yasalarda değişiklik sağlanması gerektiğini düşünmektedir. Yasada bulunan "cinsiyetçi" nitelikli maddelerin bulunduğu ve bunların kaldırılmasının sağlanması düşüncesindedir. Bu mücadelesinde ise başarılı bir hukukçu olan eşi Martin Ginsburg onun en büyük yardımcısı olacaktır. Çift ABD Yüksek Mahkemesi' nde hızla gücünü arttıran bu mücadelenin başarılı sonuç verebilmesi amacı ile hukuki cephedeki mücadelesini etkin biçimde sürdürecektir.
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 634
  • 0
  Son Portre 2017 Türkçe Dublaj 720p İzle
  Tüm Bilgiler
  Son Portre 2017 Türkçe Dublaj 720p İzle 2017 Filmleri, Biyografi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Sartre ile yakın arkadaşlığı da bulunan ünlü ressam ve heykaltraş Alberto Giacometti’ nin 60’lı yıllardaki yaşamından bir kesit izlediğimiz film aynı zamanda Amerikalı yazar James Lord’ un da dahil olduğu, bir tür dahiler arası sanatsal dostluğu anlatıyor. Giacometti Paris’ de karşılaştığı, eski dostu olan genç yazar James Lord’ un ilginç bir yüzü olduğu için son portre yapmayı teklif eder. Böyle bir sanatçıdan gelen teklif çok hoşuna giden Lord, kısa süreceğini düşündüğü bu teklifi kabul eder. Ancak Giacometti çalışmaya başladıktan haftalar sonra bile portrede ancak küçük ilerlemeler olmaya başlamasıyla, Lord yaşamının bir tür tutsaklığa dönüştüğünü fark eder. Bu duruma daha ne kadar dayanabileceğini merak etmeye başlayan yazarın, aynı zamanda bu yaratım sürecini kesmek istememesi nedeniyle çelişkiye düşmeye başlar.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.3
  • 481
  • 0
  Sablantı – Final Portrait Türkçe Dublaj Full HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Sablantı – Final Portrait Türkçe Dublaj Full HD İzle 2017 Filmleri, Biyografi Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  2017 yılında vizyona giren ve 6.3 IMDB puanına sahip kaliteli bir film olan Sablantı – Final Portrait filmini 720P görüntü kalitesinde Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Filmde İsviçreli bir ressam ve heykeltıraş ile ABD’li bir yazarın hikayesi ele alınmaktadır.Alberto Giacometti başarılı bir ressamdır ve Paris’te bir gezi esnasında ABD’li yazar arkadaşı James Lord’a rastlar. James Lord ilginç yüz hatlarına sahiptir ve ressam arkadaşı onun portresini çizmek ister. Lord’un bu teklif karşısında gururu okşanmıştır ve birkaç gün sürmesi gereken çizim için arkadaşına onay verir. Alberto çok zeki bir adamdır ve portre bahanesi ile arkadaşı Lord’u sürekli olarak oyalamaktadır. Haftalar geçmesine rağmen bitmeyen portre sonrası Lord arkadaşına kızsa da bu durumdan kurtulmak için onun zekasını yenmek zorundadır.
  • 2017
  • United Kingdom
  • 720P
  • IMDb 6.1
  • 380
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Köklü bir tarihe sahip olan ve akıllara kazınacak ismiyle hizmetlerine devam eden vadifilmizle.com sizler için hizmetine hız kesmeden kaldığı yerden devam etmekte. Sitemiz bünyesinde bulunan aksiyon, aile, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, erotik, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, müzikal, psikolojik, polisiye, romantik, suç, siyasi, türk, tarih, yeşiçam erotik gibi kategoriler sayesinde tüm yaş ve zevk gruplarına hitap etmekteyiz. Piyasadaki en güncel filmlere ulaşmanız için editörlerimiz yedi yirmi dört mesai yaparak sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Tüm bunları yaparken toplum ahlakına ve kültürel normlara karşı titizlik göstermekte. Sizlere kaliteli bir izleme keyfi sunabilmek için en kaliteli player seçeneklerini sizlere sunmakta ve böylece film izlemeyi keyif haline getirmekteler. Özellikle polisiye filmlerimiz ile sizlere hizmet sunarken aile filmleriyle de sizlere ailecek film izleme ayrıcalığı sunuyoruz. Ben daha çok yetişkin filmi severim diyenler için de erotik film izle kategorimiz bulunmakta ve bu kategori sayesinde en güncel ve sıcak filmlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizlere bu ayrıcalıkları sunarak uzun yıllar hizmet sunmak isteriz ve ailenizin bir parçası olmak da bize gurur verir.