Anna Dawson

 1. Kanlı Efsane – Blood Myth HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Kanlı Efsane – Blood Myth HD İzle Korku Filmleri 
  Daha önce kimsenin haberini yapmaya cesaret edemediği gizli tarikatı araştırmaya başlayan genç gazeteci, bir süre sonra şeytani güçler ile donatılmış bu örgütün içine çekilmeye çalıştığını anlayacaktı. Bu durumdan haberdar olduğu anda uzaklaşmak isteyen genç gazeteci, başarı arzusunun baskın gelmesi nedeni ile daha fazla bilgi almak adına bu tehlikeli tarikatın içine girecekti.
  • 720p
  • 178
  • 0
  Canavarlar Kitabı Türkçe Altyazılı 720p İzle
  Tüm Bilgiler
  Canavarlar Kitabı Türkçe Altyazılı 720p İzle 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Daha çok küçük bir çocukken, çok sevdiği annesinin tüm olay gözlerinin önünde gerçekleştirilecek şekilde ölümüne tanık olur. Bu küçük kız çocuğu Sophie, bu olayın ardından yaşadığı travmatik ruh hali sebebiyle hayatının 1 yılını akıl hastanesinde geçirir. Kendisini toparlayarak, topluma uyum sağlamaya çalışan Sophie, yaşının ilerlemesiyle birlikte kolejde eğitim görmektedir. Zorlu kolej atmosferine uyum sağlamaya çalışan Sophie, 18.yaş günü vesilesi ile parti vermeye karar verir. Partiye katılan davetlilerin sayısı hızla tanıdığı, tanımadığı insanlarla artarken, bela kendisini gösteriyor. İşte bu noktada tanımadığı kişilerden çok aslında hatırlamadığı çok çarpıcı bir gerçek belayı getirecektir. Çünkü Sophie o partide annesinin saklamış olduğu çok korkunç bir sırrı hatırlayacaktır.
  • 2018
  • İngiltere
  • 720P
  • IMDb 5.3
  • 395
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Köklü bir tarihe sahip olan ve akıllara kazınacak ismiyle hizmetlerine devam eden vadifilmizle.com sizler için hizmetine hız kesmeden kaldığı yerden devam etmekte. Sitemiz bünyesinde bulunan aksiyon, aile, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, erotik, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, müzikal, psikolojik, polisiye, romantik, suç, siyasi, türk, tarih, yeşiçam erotik gibi kategoriler sayesinde tüm yaş ve zevk gruplarına hitap etmekteyiz. Piyasadaki en güncel filmlere ulaşmanız için editörlerimiz yedi yirmi dört mesai yaparak sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Tüm bunları yaparken toplum ahlakına ve kültürel normlara karşı titizlik göstermekte. Sizlere kaliteli bir izleme keyfi sunabilmek için en kaliteli player seçeneklerini sizlere sunmakta ve böylece film izlemeyi keyif haline getirmekteler. Özellikle polisiye filmlerimiz ile sizlere hizmet sunarken aile filmleriyle de sizlere ailecek film izleme ayrıcalığı sunuyoruz. Ben daha çok yetişkin filmi severim diyenler için de erotik film izle kategorimiz bulunmakta ve bu kategori sayesinde en güncel ve sıcak filmlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizlere bu ayrıcalıkları sunarak uzun yıllar hizmet sunmak isteriz ve ailenizin bir parçası olmak da bize gurur verir.