Andrew Garfield

 1. Savaş Vadisi Türkçe Altyazılı Full HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Savaş Vadisi Türkçe Altyazılı Full HD İzle 2016 Filmleri, Biyografi Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Desmond adında ki bir adam savaş zamanında silah ile düşmanın karşısına çıkmayı reddedecektir. Bu durum insanlar ve orada bulunan kişiler tarafından hiç iyi karşılanmayacaktır. Buna rağmen Desmond çok farklı planlar içerisindedir. Desmond zorlu eğitimden geçtikten sonra silahsız bir şekilde savaş alanında bulunacaktır. Ama onun görevi çok farklıdır. Savaş esnasında yaralanan kişiler ile ilgilenip onları iyileştirmeye başlar. Desmond bu davranışından dolayı her ne kadar en başta kötü görünmüş olsa da zamanla birçok hayatı kurtarır ve kahraman olma potansiyeli kazanır. 8.1 gibi inanılmaz bir puan alan başarılı filmin oyuncu kadrosunda Andrew Garfield , Teresa Palmer , Sam Worthington , Luke Bracey isimleri yer alıyor.
  • 2016
  • ABD,Avusturalya
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  • 383
  • 0
  Silence – Sessizlik Türkçe Dublaj HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Silence – Sessizlik Türkçe Dublaj HD İzle 2016 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  7.2 IMDB puanına sahip Tarih ve Savaş filmleri kategorisinde yer alan Silence filmi 17. Yüzyıl Japonya’sını anlatmaktadır. Sebastiano Rodrigues ve Francis Garrpe adındaki iki misyoner dinlerini Japonya’ya yaymak için ülkeye girerler. Burada hoş karşılanmayan iki rakip Hristiyanlığı yaymak için büyük mücadele vermektedir.Dönemin Tokugawa Şogunluğu bu dine karşı savaş açmıştır ve Hristiyanlığı kabul eden Japonlar büyük işkencelere maruz kalmaktadır. Hanlığın yapmış olduğu bu zulüm karşısında iki rakip sessiz kalamazlar. İki rakip bir noktadan sonra ayrılırlar ve farklı alanlarda misyonerlik faaliyetlerini yaymaya çalışırlar. Rahiplerden birisi bu zulüm karşısında Tanrı’nın dinini kabul edenlerin acı içerisinde kıvranmasına karşı Tanrı’nın neden bir önlem almadığını sorgulamaya başlar. Japonya tarihine ışık tutan Silence filmini Türkçe Dublaj olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • ABD,Mexico,Taiwan
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 523
  • 0
  Savaş Vadisi Türkçe Dublaj 1080P HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Savaş Vadisi Türkçe Dublaj 1080P HD İzle 2016 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Tüm dünya açısından büyük yıkımlara yol açan II. Dünya Savaşını anlatan birçok film bulunmaktadır. Savaş Vadisi filmi de bunlardan birisidir. Film konu olarak ABD’nin savaşa dahil olması ile birlikte Desmond T. Doss adında birinin gönüllü olarak orduya dahil olduktan sonra yaşadığı olayları anlatır.Dindar bir Hristiyan olan Doss, savaşa katılsa da bir insanı öldürmeyi bir türlü kabullenemez. Bu sebeple ülkesi için savaşmak istese de savaşta yaralıları kurtarmak istemektedir. Korkak olarak etiketlenen Doss’un bu tavrı arkadaşları ve komutanları tarafından pek hoş karşılanmaz. Sıkı bir komando eğitiminden geçirilen Doss eğitim dışında eline silah almayı kabul etmediği için ölümün kol gezdiği bir yere silahsız olarak gitmeyi kabul eder. Savaş Vadisi filmini Türkçe Dublaj olarak 1080P kalitesinde izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • ABD,Avusturalya
  • 1080P
  • IMDb 8.1
  • 334
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Köklü bir tarihe sahip olan ve akıllara kazınacak ismiyle hizmetlerine devam eden vadifilmizle.com sizler için hizmetine hız kesmeden kaldığı yerden devam etmekte. Sitemiz bünyesinde bulunan aksiyon, aile, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, erotik, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, müzikal, psikolojik, polisiye, romantik, suç, siyasi, türk, tarih, yeşiçam erotik gibi kategoriler sayesinde tüm yaş ve zevk gruplarına hitap etmekteyiz. Piyasadaki en güncel filmlere ulaşmanız için editörlerimiz yedi yirmi dört mesai yaparak sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Tüm bunları yaparken toplum ahlakına ve kültürel normlara karşı titizlik göstermekte. Sizlere kaliteli bir izleme keyfi sunabilmek için en kaliteli player seçeneklerini sizlere sunmakta ve böylece film izlemeyi keyif haline getirmekteler. Özellikle polisiye filmlerimiz ile sizlere hizmet sunarken aile filmleriyle de sizlere ailecek film izleme ayrıcalığı sunuyoruz. Ben daha çok yetişkin filmi severim diyenler için de erotik film izle kategorimiz bulunmakta ve bu kategori sayesinde en güncel ve sıcak filmlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizlere bu ayrıcalıkları sunarak uzun yıllar hizmet sunmak isteriz ve ailenizin bir parçası olmak da bize gurur verir.