Adam Driver

 1. Don Kişot’u Öldüren Adam Türkçe Dublaj İzle
  Tüm Bilgiler
  Don Kişot’u Öldüren Adam Türkçe Dublaj İzle 2018 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Eğlenceli ve her şeyle alay eden, umursamaz karakterdeki Toby, tesadüfen karşılaştığı yaşlı bir İspanyol ayakkabıcıyla garip bir konuşma yapar. Kendisinin Don Kişot olduğunu iddia eden ayakkabıcı Toby’ ide meşhur sadık hizmetkar Sanço Panza olarak çağırmaya başlar. Önceleri ilginç giden konuşma ve durum, Toby’ i ye Sanço Panza olarak davranılmaya başladığında, giderek bir bela haline dönüşür. Giderek olağanüstü bir hale gelen hikaye, aynı zamanda tam bir komediye de dönüşür. Toby, gençliğinin idealist günlerinde kurgu aşamasında kalan filminden tarajik yansımalarla karşılaştıkça sorgulamaya başlar. Bu film çekilirse, küçük bir İspanyol köyünün geleceği ve umutları haline dönüşebilecek kapasitededir. Toby bu işin üstesinden gelerek insanlığa bir yardımda bulanabilecek mi?
  • 2018
  • İspanya
  • 720P
  • IMDb 6.5
  • 421
  • 0
  Don Kişotu Öldüren Adam Türkçe Dublaj 720P İzle
  Tüm Bilgiler
  Don Kişotu Öldüren Adam Türkçe Dublaj 720P İzle 2018 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Don Kişotu Öldüren Adam filmi Terry Gilliam tarafından yönetildi. Film özgün olay örgüsü, kaliteli oyuncu kadrosu ve komedi sahneleriyle kullanıcı tarafından da beğenildi. IMDB puanı 6.5 olan Don Kişotu Öldüren Adam filmini Türkçe Dublaj olarak 720P kalitesinde izleyebilirsiniz.Cervantes’in efsanevi romanı Don Kişot’dan esinlenilen filmde kendini beğenmiş bir reklam yönetmeni ile kendini Don Kişot sanan bir adam arasında geçiyor. Rusya’nın oligark ve ırkçı yapısının çok iyi bir şekilde betimlendiği bu film günümüz dünyasına uyarlanmış bir Don Kişot uyarlaması. 1990’lı yıllardan başlayarak 2018 tarihine kadar hastalık, finansal sıkıntılar, sel baskınları ve çeşitli talihsizliklerin anlatıldığı filmi beğeneceğinize eminiz.
  • 2018
  • Belgium,France,Portugal,Spain,United Kingdom
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 360
  • 0
  Silence – Sessizlik Türkçe Dublaj HD İzle
  Tüm Bilgiler
  Silence – Sessizlik Türkçe Dublaj HD İzle 2016 Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  7.2 IMDB puanına sahip Tarih ve Savaş filmleri kategorisinde yer alan Silence filmi 17. Yüzyıl Japonya’sını anlatmaktadır. Sebastiano Rodrigues ve Francis Garrpe adındaki iki misyoner dinlerini Japonya’ya yaymak için ülkeye girerler. Burada hoş karşılanmayan iki rakip Hristiyanlığı yaymak için büyük mücadele vermektedir.Dönemin Tokugawa Şogunluğu bu dine karşı savaş açmıştır ve Hristiyanlığı kabul eden Japonlar büyük işkencelere maruz kalmaktadır. Hanlığın yapmış olduğu bu zulüm karşısında iki rakip sessiz kalamazlar. İki rakip bir noktadan sonra ayrılırlar ve farklı alanlarda misyonerlik faaliyetlerini yaymaya çalışırlar. Rahiplerden birisi bu zulüm karşısında Tanrı’nın dinini kabul edenlerin acı içerisinde kıvranmasına karşı Tanrı’nın neden bir önlem almadığını sorgulamaya başlar. Japonya tarihine ışık tutan Silence filmini Türkçe Dublaj olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.
  • 2016
  • ABD,Mexico,Taiwan
  • 720P
  • IMDb 7.1
  • 510
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Köklü bir tarihe sahip olan ve akıllara kazınacak ismiyle hizmetlerine devam eden vadifilmizle.com sizler için hizmetine hız kesmeden kaldığı yerden devam etmekte. Sitemiz bünyesinde bulunan aksiyon, aile, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, erotik, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, müzikal, psikolojik, polisiye, romantik, suç, siyasi, türk, tarih, yeşiçam erotik gibi kategoriler sayesinde tüm yaş ve zevk gruplarına hitap etmekteyiz. Piyasadaki en güncel filmlere ulaşmanız için editörlerimiz yedi yirmi dört mesai yaparak sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Tüm bunları yaparken toplum ahlakına ve kültürel normlara karşı titizlik göstermekte. Sizlere kaliteli bir izleme keyfi sunabilmek için en kaliteli player seçeneklerini sizlere sunmakta ve böylece film izlemeyi keyif haline getirmekteler. Özellikle polisiye filmlerimiz ile sizlere hizmet sunarken aile filmleriyle de sizlere ailecek film izleme ayrıcalığı sunuyoruz. Ben daha çok yetişkin filmi severim diyenler için de erotik film izle kategorimiz bulunmakta ve bu kategori sayesinde en güncel ve sıcak filmlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizlere bu ayrıcalıkları sunarak uzun yıllar hizmet sunmak isteriz ve ailenizin bir parçası olmak da bize gurur verir.