1. Young Justice

  Young Justice

  IMDb : 8.2 3 Sezon 59 Bölüm

  Netflix son zamanlarda farklı türlerde yaptığı dizilerle dikkat çekmekte ve bu kanal kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Black Mirror gibi dikkat çeken yapımlarının yanında animasyon gibi türlerde yaptığı eserlerle de her yaştan izleyiciye hitap ettiğini göstermektedir. Young Justice dizisi izle de bu eserlerden bir tanesi olmaktadır. DC Comics tarafından hazırlanan bu dizi Adalet Birliği olarak da geçmektedir. Dizi esasen adalet birliğinden daha çok onların ortaklarını ve yardımcılarını anlatmaktadır. Young Justice izle içerisinde yer alan karakterler arasında Aqualad, Kid Flash, Super Boy, Miss Martian, Robin, Speedy, Red Tornado, Batman gibi kahramanlar yer alıyor.Dizinin aslında bir sidekick olması da dikkatlerden kaçmıyor. Dizi genel anlamıyla Aqualad, Superboy, Miss Martian, Kid Flash, Robin ve Artemis’in yaşadığı olayları konu alıyor. Bu olaylar aslında basit olaylar serisi olarak görülmemeli. Çünkü her olay birbirinden maceralı ve heyecanlı olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kahramanlarımız her olaydan sıyrılmak için de birbiriyle hareket ediyor. Ekip arasında romantizm, kavga ve çeşitli etkileşimlerin yaşanması da dizinin izlenmesinde ayrı bir etken sağlıyor. Young Justice son bölüme kadar bizleri de bu maceraların içerisinde sürüklüyor. Genel olarak +13 yaş için hitap ettiği de bizlerin gözlerinden kaçmıyor. Tüm bu maceralara tanık olmak için sizler de sitemizden dizinin yeni sezonlarıyla birlikte yer alan tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.2   77

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aksiyon & Macera , Animasyon
  •  Orjinal Adı: Young Justice
  •  İlk Yayın Tarihi: 26.11.2010
  •  Bölüm Süresi: 22 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.dcuniverse.com/videos/young-justice/58
  •  Kanal: Cartoon Network,DC Universe
Background
 1. DC Comics her sene olduğu gibi çeşitli projelerle karşımıza çıkıyor. Bunlar gerek animasyon olsun gerek film olsun geniş bir hayran kitlesinin de oluşmasını sağlıyor. Hatta oluşturulan bu DC Comics evreninde yaşayan insanların da oluşmasını sağlıyor. DC Comics’in son zamanlarda hazırladığı Young Justice 1. Sezon izle de izleyicilerin ve hayranların büyük bir heyecanla izlediği animasyonlar arasında yer alıyor. Dizinin içeriğine baktığımızda ise Justice League’nin artık bir takım olduğunu görüyoruz. Dizi içerisinde bu sebepten dolayı Young Justice son sezona kadar Aqualad, Kid Flash, Super Boy, Miss Martian, Robin, Speedy, Red Tornado, Batman gibi kahramanları görmemiz de mümkün olurken bu kahramanların yaşadığı her maceraya da ortak oluyoruz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
mersin escort