1. Trigger Warning with Killer Mike

  Trigger Warning with Killer Mike

  IMDb : 6.3 1 Sezon

  Trigger Warningwith Killer Mike dizisi fragmanının yayınlanması ile birlikte bir çok dizi seveni merak içinde bırakmıştı. Şimdilerde bölümlerinin yayınlanması ile birlikte izleyicileri kendisine çeken bu yapım ile işlenen konular bir hayli etkileyici…Trigger Warningwith Killer Mike dizininin her bölümünde ayrı bir deney uygulanmaktadır. Bu deney bildiğimiz kimyasal deneylerden olmayıp, sosyal konuları içermektedir. Her bölümde işlenen konular sosyal konulardan olması ve işlenen konuların dünyanın genel problemleri arasından seçilmesi diziyi daha da etkileyici kılmaktadır.Dizi de siyahi olarak adlandırılan kesim genel de ön planda tutulur ve bu konularda sosyal denerler hazırlanır. İlk deney ise siyah topluluğa birkaç gün boyunca para aktarmak ve harcamaktır. Bu durumda bazı firmalar ve markalarda nemalanmak adına bu eneye katılırlar ve böylece şirketlerinin kar marjını da arttırma fırsatı bulurlar. Ayrıca bazı yardımcı konularda deney olarak uygulanmaktadır. Mesela devletin okullarının müfredatı hakkında yapılan deneylerde toplum eğitim hayatına olumlu katkılar sağlayacaktır. Mike isimli adamın bu deneyleri ile topluma yaptığı katkılar gerçekten paha biçilemez. Toplumun her kesimini için deneyleri olan Mike, her bir kesimin vicdanını harekete geçirmeye çalışır ve bunda da genelde büyük oranda başarı elde eder. Mike’ın sıra dışı bu hayatını sizde çok seveceksiniz ve bu dizi den çok fazla şey öğreneceksiniz. Mike’ın acaba sırada ki deneyi ne? Kimler bu deneyde Mike’a yardımcı olacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3   62

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Belgesel
  •  Orjinal Adı: Trigger Warning with Killer Mike
  •  İlk Yayın Tarihi: 18.01.2019
  •  Bölüm Süresi: 26 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80144442
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Trigger Warning with Killer Mike 1. Sezon bölümleri ile karşınızda. Mike’ın sıra dışı hayatı ve toplum içerisinde gerçekleştirdiği yapıcı deneyler… Mike sosyalist yapısı ile kendisine görevler verir ve her bölüm için bir deney hazırlar. Toplum içerisinde yaşanan bu problemler bu sayede çözülmeye bşlar ve bir çok kesim tarafından farkın dalık oluşur. Siyahi sorunu, ekonomik sorun gibi daha bir çok konun da işlendiği dizi de sizde Mike hayran kalacaksınız. Trigger Warning with Killer Mike 1. Seon izlemek ve tüm bölümleri takip etmek için doğru yerdesiniz. Hemen bu eğitici yapıma başlayabilirsiniz. 6,8 imdb oylaması ile de dikkat çeken yapımda konular sizi cezbedecek.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
mersin escort