1. Traitors

  Traitors

  IMDb : 6.7 1 Sezon 6 Bölüm

  Traitors gerilim dalında izleyicileri ile nihayet buluştu. İngiliz bir ajanın yaptığı anlaşmanın anlatıldığı dizi de gerilim hep ön planda… İkinci dünya savaşının ardından yaşanılanları konu alan dizi de İngiltere ile Amerika Birleşik Devletlerinin ajan oyunlarına tanıklık edeceksiniz. Ajan dizileri arasında önemli bir yer elde eden yapımda konular son derece etkileyici bir şekilde canlandırılıyor.2019 yapımı yabancı dizileri arasında yer alan dizi de, İngiltere dizi de geçen olayların anlatıldığı yer oluyor. İngiltere’de yaşayan ve bu ülkenin vatandaşı olan bir ajanın kendi ülkesine karşı Amerika ile yaptığı anlaşma sonucunda yaşananlar dizinin asıl temasını oluşturuyor. Emma Appleton, Keeley Hawes, Michael Stuhlbarg gibi usta isimlerin yer aldığı yapımda konular ustalıkla işleniyor.İkinci dünya savaşı sonrası yaşananların anlatılması sebebi ile de dizi tarih dizisi olarak da sınıflandırılabilir. 6,4 imdb güncel puanına sahip olan yapım da Hainler isimli kişi bu söz konusu ajandır. Dizi de anlatılan bir diğer isim ise Churchill oluyor. Sosyalistlerin mücadelesi olarak da adlandırılabilecek olan dizi de hainler, başarılı cesur bir kadın ajanın etrafında dolaşması sonucunda yeni bir görev almak zorunda kalır. Ajan bu kapsamda hayatını yeniden ele alır  ve yürütmekte olduğu bu görev hiçte kolay olmayacaktır. Bu kapsamda bir takım değişiklikler yapmak zorunda olan ajan, kendisi gibi olabilecek mi? Kendi ülkesini ele veren ancak sonunda bundan rahatsızlık duyan karakter bakalım ilerleyen bölümlerde neler yapacak?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7   64

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram , Savaş & Politik
  •  Orjinal Adı: Traitors
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.02.2019
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.channel4.com/programmes/traitors
  •  Kanal: Channel 4
Background
 1. Traitors İngiltere vatandaşı olan bir ajanın hayatını konu alıyor. Amerika Birleşik Devletleri ile anlaşma yapan ve kendi ülkesinin bilgilerini bu ülkeye vermeyi kabul eden ajanın hikayesi şimdi karşınızda. 2019 yapımı olan Traitors 1. Sezon ve tüm sezonlarını izleyebilir ve ajanın başına gelenleri tüm ayrıntıları ile takip edebilirsiniz. 1945 yıllarını konu alan bu yapımda ikinci dünya savaşı sonrası yaşanan sosyalist akımın mücadelesinin anlatıldığı bir yapım olma özelliğine sahip. Traitors 1. Sezon bölümlerini hikayenin başlangıcının anlatıldığı ve bu anlaşmanın sonucunda yaşananlarının anlatıldığı sezon oluyor. Tarih gerilim dizisi olan Traitors, ayrıca sürpriz bir aşkın getirdiklerini de konu aldığını son olarak ifade edebiliriz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
mersin escort