1. The Office

  The Office

  IMDb : 8.1 9 Sezon 197 Bölüm

  The Office izleyenler sıradan gibi görünmesine karşın oldukça komik olan bir ofise konuk oluyor. Televizyon ekranlarında boy göstermiş en başarılı işlerden biri olarak görülen The Office, ilk bölümlerini 2005 yılında yayınlamaya başlamıştır. Dizi hem yapımcıların hem de oyuncuların kaliteli olması ile elde ettiği başarıyı dokuz sezon boyunca koruyabilmiştir. ABD yapımı olan dizi; GregDaniels, Stephen Merchant ve RickyGervais tarafından yazılmıştır. Yirmi ya da yirmi iki dakikalık bölümlerden oluşan komedi dizisi The Office, RandallEinhorn, Paul Freig ve KenKwapis ekibince yönetilmiştir. The Office izleyicileri ile yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra oldukça iyi çeviriler eşliğinde buluşmaktadır.Bu zamana kadar yayınlanmış yapımlar arasında en komiklerden biri olarak gösterilen The Office dizinin ana konusu bir kâğıt fabrikasında geçmektedir. Fabrikada görevli olan karakterlerin her bitinin farklı bir yaşamları bulunmaktadır. Karakterlerin özel hayatlarının yanı sıra iş yaşamlarını da işleyen The Office son bölüme yaklaşıldıkça komedi düzeyini de artırmaktadır. Dizinin ana karakterleri ise John Kransnski, JennaFischer, BrianBaumgartner, Leslie David Baker ve Rainn Wilson gibi oyuncular tarafından canlandırılmaktadır. Dizinin ilk olarak BBC kaynağında İngiltere ekranlarında yer aldığı bilinmektedir. Ancak The Office dizisinin ABD versiyonunun daha geniş kitleler tarafından büyük bir beğeni ile takip edildiği yadsınamaz bir gerçek olarak kendini göstermektedir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.1   259

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Komedi
  •  Orjinal Adı: The Office
  •  İlk Yayın Tarihi: 24.03.2005
  •  Bölüm Süresi: 20 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.nbc.com/The_Office/
  •  Kanal: NBC
Background
 1. The Office 1.sezon izleyicilerine DunderMufflin Kâğıt Şirketini tanıtıyor. Oldukça başarılı bir komedi dizisi olan The Office, şirkette görev yapan insanların yaşamlarını inceliyor. İlk bakışta normal bir şirket gibi görünmesine karşın bu ofis bir hayli komik kişilikleri içerisinde barındırıyor. Dizide şirketin patronu Michael Scott, SteceCarell tarafından canlandırılıyor. Her patronda olduğu gibi çalışanlarınca sevilmeyen Michael oldukça farklı bir kişiliğe sahip. Verdiği sözleri asla tutmayan üçkâğıtçı Michael aynı zamanda oldukça da komik. Çalışanları ile girdiği diyaloglar The Office son sezon izleyicilerinin bir hayli hoşuna gidecek sahnelerin yaşanmasını sağlıyor. Ancak Michael ‘in göstermediği yüzünde bir yardımsever bir insan yatıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Office 2.sezon izleyicilerine yine oldukça iyi bölümler ile komedi dolu anlar vaadinde bulunuyor. Dizinin özel çekim teknikleri sayesinde komedi türünü belgesel şeklinde seyredebilen bireyler kendilerini gerçek anlamda dizinin içinde hissedebiliyor. Bir ofiste gün içerisinde ne gibi olayların yaşanabileceğinin anlaşılabilmesi için diziye göz atmak yeterli. Üstelik aldığı beğenilerin ardından The Office son sezon izleyicileri için tam yirmi iki bölüm çıkarmış durumda. Dizinin ikinci sezonunda Michael Scott karakteri ile kamera karşına geçen Steve Careell oldukça ön planda. Üstelik ikinci sezon bölümlerinde seyirciler için karakterler arasındaki ilişkilerden diyaloglara kadar pek çok farklı sürprizler gizlenerek onların daha eğlenceli zaman geçirmeleri sağlanmış.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dunder Mufflin Kâğıt Şirketinde heyecan, The Office 3.sezon izleyicileri için hız kesmeden devam ediyor. Fan kitlesi giderek artan ofis elemanları, patronları ile bu sezon içerisinde de bir hayli komik ve enteresan diyaloglara giriyor. Sabah dokuz akşam beş çalışan ofis personelleri ve patronları Michael Scott, 3.sezonda yirmi dört bölüm ile ekranlara geliyor. Dizinin alışılagelmiş olan yayın süresi sezon içerisinde kendinden ödün vermiyor. Bu sayede komedinin dozu, insanların sıkılmasına olanak tanımayacak seviyelerde tutulabiliyor. The Office son sezon izleyicileri için Steve Careell başta olmak üzere B.J. Novak, Jenna Fischer ve John Krasinski gibi temel oyuncuların performanslarını seyretmek şansı sunuyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Office 4.sezon izlemek, seyircilere yine kahkaha tufanı yaratacak. Ofisin meşhur patronu Michael Scott, her zamanki hal ve hareketleri sayesinde, personelini çileden çıkarmaya devam edecek. Üstelik karakterin 4.sezon içerisinde bilinmeyen yönlerini görmek de mümkün olacak. Bunun yanı sıra ofis elemanlarının kişisel yaşamını da daha yakından bilmek fırsatlarının ortaya çıktığı 4.sezon on dört bölüm. Dizinin popüler olmasını sağlayan ve kamera ile birebir konuşma sahnelerinden oluşan içerikleri bu sezonda da devam edecek. The Office son sezon izleyicileri için tasarlanmış olan sezon finali ise, her zamanki gibi komedinin dozunun artmasını sağlayacak. Bu sayede dizi ilerleyen sezonlar için merakla beklenecek.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Office son sezon izleyicileri, özledikleri ofis ortamına dizinin 5.sezonu sayesinde kavuşuyor. Her alanda uzmanlığı olduğunu iddia eden doğuştan komik karakter, Michael Scott, 5.sezona da hareketleri ile damga vuruyor. Ofisteki çalışanlara zor ve komik anlar geçirten Michael elemanları ile halen istediği sıcak muhabbet ortamını kuramıyor. Bu durumda ofiste çalışan karakterlerin farklı özellikleri de etki ediyor. Dünyanın en sıra dışı karakterlerinin çalıştığı kağıt ofisi, The Office 5.sezon izleyicileri için yine komik ötesi bölümler sunuyor. NBC kanalında yayınlanmaya başlayan dizinin 5.sezonunda yirmi altı bölüm bulunuyor. Bu sayede dizi, geçtiğimiz sezonda az bulunan on dört bölümü büyük oranda telafi ediyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dünya çapında en komik dizilerden biri olarak kabul edilen The Office 6.sezon izleyicileri ile buluşuyor. Dizinin ana karakterlerinden olan; Michael, Pam, Roy, Jim ya da Dwight gibi isimler bu sezonda da sıklıkla ekran önünde yer alıyor. Ancak 6.sezona kesinlikle Michael ve Dwight arasında kurulan diyaloglar damga vuruyor. Ofisin en garip çalışanlarından biri olan Dwight Schrute patronu Michael ile güldürmeye hazırlanıyor. Yeni karakterlerin de diziye girmesinden sonra yeni bir soluk kazanan The Office son sezon izlemek, komedinin en kaliteli hallerinden birinin seyredilmesini sağlıyor. Üstelik dizinin Amerika versiyonunda hem görüntü kalitesi hem de çekim teknikleri daha kaliteli kabul ediliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dunder Mufflin Kâğıt Şirketinde olaylar 7.sezonda da aralıksız olarak devam ediyor. The Office son sezon izleyicilerinin zaten alışık olduğu karakterler ve yeni elemanlar dizinin dinamiklerinin canlı kalmasını sağlıyor. Mesai saatleri içinde bitirmek zorunda kaldıkları işleri tamamlamak için aynı zamanda baş belası patronları ile uğraşmak zorunda kalan ofis çalışanları, adeta sabırlarını sınıyor. Her geçen sezon insanları şaşırtmaktan vazgeçmeyen patron Michael, bu sezon içinde de farklı sürprizler sunuyor. The Office 7.sezon izleyicileri dizide yine yirmi altı bölüm görüyor. Bölümlerin tümü yüksek görüntü kalitesi ve farklı çözünürlük seçenekleri ile seyredilebiliyor. Üstelik ayarların manuel şekilde veya otomatik şekilde yapılması donma sorunlarını yok ediyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Televizyon ekranlarında boy gösteren en önemli ve en uzun soluklu işlerden olan The Office son sezon izleyicileri ile buluşuyor. Dizinin 8.sezonunda baş belası olarak görülen patron Michael yer almıyor. Fakat bu durum ofisin işleyişinde ya da dizinin izlenme oranlarında herhangi olumsuz bir sonuç yaratmıyor. Ofisin diğer personellerinin aralarındaki diyaloglar her zaman olduğu gibi ilgi çekici ve komik şekilde devam ediyor. Üstelik kadroya yeni eklenen isimler dizinin tazelenmesini ve yeni malzemelerin ortaya çıkmasını sağlıyor. The Office 8. sezon izleyicileri ekranlarında; Ed Helms, James Spider, B.J. Novak, Jenna Fischer, John Krasinski ve Rain Wilson gibi ünlü isimleri görüyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. The Office 9.sezon izleyicilerine unutulmaz kadrosu sayesinde oldukça iyi bir final yapıyor. Dizinin final sezonunda yirmi beş bölüm bulunuyor. Final sezonu olmasından ötürü geçmiş sezonlarda yarım kalmış konuları işleyen The Office, bu sayede karakterlerin ilerisi yaşamlarında ne yapacaklarına yönelik ipuçları da barındırıyor. Dokuz sezon boyunca NBC ekranlarında yayın hayatına devam eden komedi dizisi final sezonuna “The New Guys” bölümü ile başlangıç yapıyor. The Office son sezon izleyicileri dizinin inanılmaz finalinden sonra bir süre boşluğa düşeceğe benziyor. Son sezonda ön planda yer alan oyuncular ise John Krasinski, Rainn Wilson, EdHelms ve Jenna Fischer olarak kendini gösteriyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.Köklü bir tarihe sahip olan ve akıllara kazınacak ismiyle hizmetlerine devam eden vadifilmizle.com sizler için hizmetine hız kesmeden kaldığı yerden devam etmekte. Sitemiz bünyesinde bulunan aksiyon, aile, animasyon, bilim kurgu, biyografi, dram, erotik, fantastik, gerilim, gizem, komedi, korku, macera, müzikal, psikolojik, polisiye, romantik, suç, siyasi, türk, tarih, yeşiçam erotik gibi kategoriler sayesinde tüm yaş ve zevk gruplarına hitap etmekteyiz. Piyasadaki en güncel filmlere ulaşmanız için editörlerimiz yedi yirmi dört mesai yaparak sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Tüm bunları yaparken toplum ahlakına ve kültürel normlara karşı titizlik göstermekte. Sizlere kaliteli bir izleme keyfi sunabilmek için en kaliteli player seçeneklerini sizlere sunmakta ve böylece film izlemeyi keyif haline getirmekteler. Özellikle polisiye filmlerimiz ile sizlere hizmet sunarken aile filmleriyle de sizlere ailecek film izleme ayrıcalığı sunuyoruz. Ben daha çok yetişkin filmi severim diyenler için de erotik film izle kategorimiz bulunmakta ve bu kategori sayesinde en güncel ve sıcak filmlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizlere bu ayrıcalıkları sunarak uzun yıllar hizmet sunmak isteriz ve ailenizin bir parçası olmak da bize gurur verir.