1. Hanna

  Hanna

  IMDb : 6.2 1 Sezon 8 Bölüm

  Hanna 2019 yabancı dizileri arasında yer alan dram ve aksiyon konulu Amerika Birleşik Devletleri dizisidir. Yaklaşık 1 saat süren bölümleri ile izleyicileri ile buluşan bölümlerinde anlatılan hikaye ve oyuncu kadrosuyla kalitesini ortaya koyan dizi de genç kızın garip hayatı konu alınır.Hanna ormanda kalmış ve garip bir şekilde büyümüş bir kızdır. Bu kızın ormanda büyümesi O’na bir takım özellikler ve güçler kazandırmıştır. Bu güçleri ile birlikte şehirde yaşamaya başlayan genç kız arkasında hep birilerini bulur ve O orman iç güdüsü ile peşindekilerden kaçar. Bu kaçış ve yaşananlar dizinin temelini oluşturmaktadır.Bu genç kızın hayatına ulaşan bir de CIA ajanı vardır. Bu ajan Hanna’nın varlığından haberdar olur olmaz çalışmalara başlar ve Hanna’nın kim olduğunu öğrenmekte kararlıdır. Hanna ise kim olduğunu bilmediği bu ajandan hep kaçmaktadır. Zor şartlar altında hayatta kalmayı başaran bu gen. Kız kent de ise çok zorlanır. Buna rağmen ormanda öğrendikleri ile hayatta kalmayı başarsa da bu kaçış O’nu oldukça yorgun kılacaktır. Bu zorluklar karşısında mücadelesinde bir gün rahatlama amacı taşıyan genç kız bir gün bu rahatlığı ve huzuru acaba bulabilecek midir? CIA ajanı ise uzun çalışmaları sonucunda Orman’da büyüyen kız hakkında neler öğrenebilecektir?Ayrıca dizinin en yüksek imdb puanları arasında yer aldığını da hatırlatmak fayda olacaktır. 7. 8 gibi yüksek puan ile büyük başarı sağlayan dizi de gelecek bölümler hep merakla takip ediliyor…
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.2   92

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aksiyon & Macera , Dram
  •  Orjinal Adı: Hanna
  •  İlk Yayın Tarihi: 28.03.2019
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.amazon.com/dp/B07L5WLYG6/
  •  Ülke:
  •  Kanal: Amazon
Background
 1. Hanna 1. Sezon bölümleri ile izleyicileri ile buluştu. Genç bir kadın umulmadık bir yerde ve umulmadık şartlar içerisinde yaşamak zorunda kalacaktır. Ormanda insanlardan uzakta yaşamına başlayan kızın, yaşadıkları da kolay değildir. Bu doğrultu da ormanda yetişen ve zor şartlar da büyüyen bu kızın varlığını se sadece bir kişi bilmektedir ve O’nu saklamakta oldukça kararlı gözükmektedir. Hanna 1. Sezon bölümlerinde bir diğer önemli karakter ise CIA meraklı ajanıdır ve uzun süredir gizemi çözme amacındadır. Hanna için kulaklarına gelenlerden sonra Hanna’nın kim olduğu ve bu güçleri nasıl harcadığı gibi konularda çalışmalarını sıklaştıracaktır. Hanna ise ormanda büyümesi sebebi ile ajandan sürekli kaçacaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
mersin escort