1. Bartu Ben

  Bartu Ben

  IMDb : 7 1 Sezon 8 Bölüm

  Bartu Ben dizisi izleyicileri için gerçek ve senaryonun iç içe geçtiği bir öyküyü ekran önüne getiriyor. Dizinin baş rolünde son yılların en iyi oyuncularından biri olan Bartu Küçük çağlayan yer alıyor. Ünlü oyuncu aynı zamanda Bartu Ben dizisi için senaristlik de yapıyor. Bartu Ben dizisinde ekran önünde bulunan diğer oyuncular; Cemre Ebuzziya, Müfit Kayacan, Cem Zeynel Kılıç ve Nazlı Bulum olarak devam ediyor.Dram ve komedi türünde olan Bartu Ben son bölüme kadar aynı konuyu farklı bakış açılarından göstertiyor. Dizide zaten az ünlü olan bir ünlünün giderek popülaritesinin düşmesi anlatılıyor. Başrol oyuncusu olan Bartu, Bartu Ben dizisine geçmiş zamanlarda en iyi dizilerde boy gösteren az ünlü bir oyuncuyu canlandırıyor. Ancak Bartu artık farklı işlerde ya da sanat yapımlarında boy göstermek isteğiyle dolup taşıyor. Fakat bunun için kenarda bir parasının olmaması, yeni iş tekliflerinin de gelmemesi az ünlü Bartu’ yu bir hayli düşündürüyor. Tam bu esnada Bartu Ben izleyenleri diziye Bartu’ nun dayısı ve kuzeninin dahil olduğunu görüyor. Üstelik Bartu’ nun ünlü olmak isteyen kuzeni Gizmo işlerin değişmesine yol açıyor. Ancak kararından caymak istemeyen Bartu, yeni gelişmelere karşın kısa ömürlü dizilerde rol almadan para kazanmanın yollarını aramaktan vazgeçmiyor. Bartu Ben dizinin ekranlara gelen ilk sezonunda 50 dakikadan oluşan 5 bölüm yer alıyor.
  Bartu Ben 4.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  4.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7   177

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Bartu Ben
  •  İlk Yayın Tarihi: 19.10.2018
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Az ünlü bir oyuncunun nasıl daha az ünlü hale geldiğini Bartu Ben 1.sezon izleyicileri öğrenebilmektedir. Başrol oyuncusu Bartu Küçük çağlayan olan Bartu Ben dizisi, Bartuun yeni aldığı kararlara ne kadar uyup uyamayacağını konu edinmektedir. Bartu, kariyeri boyunca popüler olmasına karışık kısa süreli olan dizilerde rol almıştır. Ancak az ünlü olan oyuncu arık bu tip işlerde rol almak istemeden geçinmek istemektedir. Aldığı kararlardan memnun olmasına karşın hiç para biriktirmemiş olan Bartu geçim konusunda sıkıntı çekmektedir. Tüm bunların üstüne Bartu Ben son sezon izleyicileri Bartuun hayatına giren kuzeni ve dayısı ile nasıl yeni sorunlarla karşılaşacağını komik bir perspektiften izleyebilmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.