1. Aggretsuko

  Aggretsuko

  IMDb : 7.6 1 Sezon 10 Bölüm

  Aggretsuko bir anime dizisi olarak yayınlanmaktadır. Anime son dönemlerde birçok kanalda ilgi gören içerikler olarak yer almaktadır. Genellikle yetişkinlere yönelik olan bu animeler çeşitli türlerde olabilmektedir. Aggretsuko dizisi izlemek isteyenler de dizinin bölümlerine sitemizden ulaşabilmektedir. Bu dizi de kahramanımız Retsuko yer almaktadır. Retsuko hayalindeki şirkette çalışmak ister. Çalışmak istediği bölüm ise muhasebe bölümü olmaktadır. Retsuko kırmızı bir pandadır. Onun üstleri ve iş arkadaşları kahramanımız Retsuko’yu pek mümkünatı olmayan zor işleri yaptırmaya çalışmaktadır. Retsuko’nun onlara karşılık vermemesi dizide işlenmektedir. Retsuko üzerindeki bu baskıya karşılık veremediğinden kendini rahatlatma yoluna gitmeye çalışır. Bunun üzerine kendini müziğe yönlendirir. Sevdiği müzik türü olan Death Metal üzerine karaoke yapmaya başlar. Dizi de Retsuko’nun çeşitli maceraları izleyiciye aktarılmaya çalışılır. Dizinin asıl adı Aggressive Retsuko olarak da geçmektedir. Yani agresif Retsuko sinirli ve saldırgan bir tavırdadır. Fakat bu tavrını çevresine yansıtamaz. İş dünyasının genel sorunlarını anlatan dizide kahramanımız her sabah 7’de kalkıp çalıştığı şirkette çeşitli maceralar yaşar. Bu maceralardan sıkılan Retsuko’nun tek yapmak istediği enerjisini bir şekilde atmak olmaktadır. Enerji atımı için de Retsuko’nun tercihi müzik olmaktadır. Onu rahatlatan ve kendine getiren müzik Death Metal’dir. Death Metal ile birlikte kırmızı pandamız Retsuko bu streslerden kurtulmaya çalışır. Aggretsuko izle aramasını yaparak sizlerde dizinin her bölümünü rahat bir şekilde izleme şansı bulabilirsiniz. Dizimizin ilk bölümünden Aggretsuko son bölüme kadar tüm bölümleri ve sezonları sitemizde yer almaktadır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.6   118

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Animasyon , Komedi
  •  Orjinal Adı: アグレッシブ烈子
  •  İlk Yayın Tarihi: 20.04.2018
  •  Bölüm Süresi: 15 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/aggretsuko
  •  Kanal: Netflix
Background
 1. Aggretsuko 1. Sezon izleme rekorları kırarak yoluna devam etmektedir. İzleyiciler bu yeni animeyi izlemek için sitemizi tercih edebilmektedir. Aggretsuko dizisinde kırmızı bir panda olan Retsuko’nun günlük maceraları anlatılmaktadır. Kırmızı panda Retsuko hayalindeki şirkette maliye bölümünde çalışmaya başlar. Bundan sonra her sabah erken saatlerde şirkete giden Retsuko bir süre sonra bu şirkette zorluklarla karşılaşmaya başlar. Burada arkadaşları ve üstleri ona zor ve bazen mümkün olmayan işleri verirler. Onlara tepki gösteremeyen Retsuko da kendini bir şekilde bu durumdan kurtarmaya çalışır. Bu yüzden Aggretsuko son sezon izle bölümünde Retsuko enerjisini boşaltmak için Death Metal müziğinde karaoke yapmaya başlar. Böylece Retsuko günlük stresinden kurtulmaktadır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Vadifilmizle.com sitesi hiç bir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
mersin escort